2012/2013

Az idei tanévben február 28-ig támogatóink voltak:

az 1.a osztályból:

Bobál Marcell,Cseresznye Virág,Dencsi Dália,Dékán László,Fekete Olivér,Gyügyei Petra,Hamilton-Owen Rubinka,

Horváth Vitéz Adorján,Kerekes Tímea,Kozma Boróka,Lukács Diána, Matécz Anna,Meyer Noémi,Paár Emília,

Péter Anna,Schmidth Liliána,Tamáska Fanni,Tóth Péter és Unyi Eszter családja

az 1.b osztályból:

 Almási Hunor,Bányász Dávid,Baranyai Virág,Benk? Mátyás,Bíró ?rs,Bors Lili,Hangai Barna és Boglárka,

Hraboczky Dániel,Igerth Réka,Karaba Levente,Kräusl Anna Lili,Lehoczky Petra,Major Dóra,Nagy Kitti,

Orbán Csenge,Pénzes Barnabás,Serf?z? Zoltán,Somody Szonja,Szekér Aliz,Varga Vince és Villányi Nikoletta családja

a 2.a osztályból:

Benk? Dániel,Bóta András,Farkas Márton,Foky Réka,Hammerl Olivér,Hosszú Bianka,Kese Márton,Kiss Kincs?

Kovács Márton,Lehoczky Rebeka,Mátrabérci Sarolta,Mucsi Anna,Somody Hanna,Tarcali Benedek,T?ke Harmat

Topolánszky Lilla,Ujvári Dániel,Varga Bálint és Varga Zétény családja

a 2.b osztályból:

Boga Zsuzsanna,Hamilton-Owen Lukács Brett,Kala Zsófia,Kiss Nelli,Kováts Laura,Matécz Péter,Mondics Anna

Monostori Dóra,Rozsályi Roland,Suba Kristóf,Szücs Hanna,Vitos András és Wirth Péter családja,

a 3.a osztályból:

Bruckner Dóra,Császár Máté,Fityik Bence,Galló Tünde,Kaincz Zsófia,Kováts Lilla,Laki Barbara,Nemes Balázs

Orbán Virág,Terebesi Zsófia,Tóth Angéla,Varga Nándor és Varga Zoltán családja

a 3.b osztályból:

Bellus Laura,Bende Panna Júlia,Borsos Dominik,Bozsó Levente,Cziráki Attila,Gazsó Regina,Homok Lili,Kerekes Boglárka

Kozma Levente,Lukács Fanni,Major Ágota,Nagy Miklós,Sz?cs Anasztázia és Varga Szabolcs családja

a 4.a osztályból:

Bányai Brigitta,Berezvai Sára,Cseresznye Kristóf,Dobos Lilla,Guti Nóra,Gyarmati Zsolt és Tünde,Igerth Mira

Kaincz Ádám,Klagyivik Bálint,Marischler Enik?,Ribai Ádám,Sajó Attila és Szekér Zita családja

a 4.b osztályból:

Almási-Sebestyén Levente,Boldizsár Gergely,Cserey Bálint,Cseri Márton,Csizmadia Zsófia,Kovács Kristóf,Lapu Boglárka

Mondics Ágnes,Nag Réka Eszter,Topolánszki Milán,Virágh Göngyvér és Wirth Máté családja

a 4.c osztályból:

Berkó Domonkos,Bristyán Zolta Gabos,Er?ss Evelin Csenge,Él? Sára,Kurja Szilvia,Lénárt Richárd,Madarasi Tamás

Tamáska Gábor Kristóf és Unyi Péter Álmos családja

az 5. a osztályból:

Bed? Zalán,Cziráki Balázs,Deák László,Dénes Csenge,Fekete Ferenc Bence,Gebrovszki Gergely Áron,Kiss Áron

Major Zita,Mátrabérci Máté,Tarcali Barnabás és Varga Dániel családja

az 5.b osztályból:

Boga Anna,Borsos Dániel,Ertinger Gabriella,Fancsali Mercédesz,Hesz Mónika,Horváth Apor Boldizsár,Kese Orsolya

Kozma Ferenc,Szirtesi Zalán és Virágh Eszter családja

a 6.a osztályból:

Bányai Rebeka,Baranyi Bence,Bozsó Márk,Bóta Júlia,Deák Bálint,Dobos Panna,Fodor Bernadett,Hosszú Norbert

Kovács Virág,Kräusl Benedek,Laki Dániel,Major Veronika,Somody Levente és T?ke Anna családja

a 6.b osztályból:

Bed? Vince,Berezvai Márton,Cseri Gergely,Drozd Balázs,Farkas Dorottya és Gondos Luca családja