Pénzadományok

Alapítványi Támogatások 2011/2012

 

2011/2012-estanévben 2012. május 15-ig

iskolánk alapítványának támogatói voltak:

az 1.a osztályból:

Bara-Fekete Panna, Bóta András, Farkas Márton, Foky Réka, Gyöngyi Martin, Hammerl Olivér, Hosszú Bianka, Jónás Csenge, Kese Márton, Kiss Kincső, Kurmai Péter, Lehoczky Rebeka, Mátrabérci Sarolta, Somody Hanna, Tarcali Benedek, Tőke Harmat, Topolánszky Lilla és Varga Bálint családja

az 1.b osztályból:

Boga Zsuzsanna, Dénes Patrik, Hamilton-Owen Lukács Brett, Kala Zsófia, Kováts Laura, Matécz Péter, Mondics Anna, Monostori Dóra, Paszinger Alexa, Rozsályi Roland, Suba Kristóf, Szücs Hanna és Vitos András családja

az 2.a osztályból:

Balázs Olivér, Bruckner Dóra, Czene Eszter, Császár Máté, Cseh Anna, Fábián Emma, Farkas Márk, Fityik Bence, Galló Tünde, Ipolyszögi Botond, Kaincz Zsófia, Kováts Lilla, Laki Barbara, Lukács Máté, Nemes Balázs, Szabó Kata, Terebesi Zsófia, Tóth Angéla, Varga Nándor és Varga Zoltán Kázmér családja

az 2.b osztályból:

Bellus Laura, Borsos Dominik, Bozsó Levente, Cziráki Attila, Gazsó Regina, Homok Lili, Kerekes Boglárka, Kozma Levente, Lukács Adél, Lukács Fanni, Major Ágota, Reuss Barnabás, Szij Richárd, Szmodits Zétény, Szűcs Anasztázia és Varga Szabolcs családja

a  3.a osztályból:

Bányai Brigitta, Berezvai Sára, Cseresznye Kristóf, Dobos Lilla, Fazekas Emília, Gyarmati Zsolt és Tünde, Igerth Mira, Kaincz Ádám, Klagyivik Bálint, Sárosdi Soma, Szabó Árpád Márk és Szekér Zita családja

a  3.b osztályból:

Boldizsár Gergely, Cserey Bálint, Cseri Márton, Csizmadia Zsófia, Kovács Kristóf, Milei Marcell, Mondics Ágnes, Szmodits Zsombor és Topolánszki Milán családja

a  4.a osztályból:

Cziráki Balázs, Deák László, Dénes Csenge, Fekete Ferenc Bence, Fukk Sára, Kiss Áron, Kormos Krisztián, Kupeczky Anita, Major Zita, Mátrabérci Máté, Tarcali Barnabás és Varga Dániel családja

a  4.b osztályból:

Boga Anna, Borsos Dániel, Dörgő Emma, Ertinger Gabriella, Fancsali Mercédesz, Feke Milán, Gerendi Dóra, Hesz Mónika, Horváth Apor, Kese Orsolya, Kozma Ferenc, Reuss Mira, Szirtesi Zalán és Varga Levente családja

a  5.a osztályból:

Bányai Rebeka, Baranyi Bence, Bozsó Márk, Bóta Júlia, Dobos Panna, Fodor Bernadett, Hosszú Norbert, Kräusl Benedek, Laki Dániel, Major Veronika, Nagy Dorottya, Somody Levente, Szőlősi Zsanett és Tőke Anna családja

a  5.b osztályból:

Balázs Nóra, Berezvai Márton, Cseri Gergely, Drozd Balázs, Fábián Zsófia, Farkas Dorottya, Fukk Áron, Gyöngyi Kreszcencia, Major Botond, Sárosdi Emese, Szabó Cintia Szederke, Szijj Dániel, Törő Anna és Zakosz György családja

 

Tisztelt Szülők!

Kimutatásunk a bankszámlakivonatok és a bank által megküldött, nem ajánlott küldeményként beérkező csekkek fénymásolatai alapján készül. A bank nem köteles a postai befizetésekről értesítést küldeni, így előfordulhat, hogy a csekkek egy része nem kerül hozzánk. A bankkivonatokon a csekkbefizetések név nélkül, napi összesítéssel kerülnek rögzítésre. Ezen okból kérjük, jelezzék felénk, ha a támogatók között a gyermek nevét nem találják. Ismételten javasoljuk, hogy a csekken történő befizetés helyett (melyet költség terhel) válasszák a banki átutalást. Köszönjük!

Támogatás Cégek részéről

A veresegyházi Kálvin Téri Református Általános Iskola gyermekkórusának előadásában elhangzó keresztyén dalokat és egyházi énekeket felvonultató "...mint élő kövek..." CD megjelenéséhez anyagi támogatást nyújtó ERSTE Banknak és Büki Kft.-nek ezúton is szeretnénk megköszönni, hogy szívükön viselték eme nemes kezdeményezést!  

2010/2011-es tanévben alapítványunk támogatói voltak

2010/2011-es tanévben alapítványunk támogatói voltak:

az 1.a osztályból:

Császár Máté Milán, Cseh Anna Kinga, Fábián Emma, Farkas Márk, Ipolyszögi Botond, Kováts Lilla, Nemes Balázs és Terebesi Zsófia családja

 

az 1.b osztályból:

Cziráki Attila, Gazsó Regina, Kozma Levente, Major Ágota, Reuss Barnabás és Varga Szabolcs családja

 

a  2.a osztályból:

Bányai Brigitta, Berezvai Sára, Cseresznye Kristóf, Dobos Lilla, Fazekas Emília, Lukács Máté, Sajó Attila, Szabó Árpád Márk

és Szekér Zita családja

 

a  2.b osztályból:

Boldizsár Gergely, Cserey Bálint, Cseri Márton, Lapu Boglárka,

Milei Marcell, Mondics Ágnes, Almási-Sebestyén Levente, Szabó Botond, Topolánszki Milán, Virágh Gyöngyvér és

Wirth Máté családja

 

a  3.a osztályból:

Cziráki Balázs, Deák László, Dénes Csenge, Kiss Áron Csaba, Kormos Krisztián és Major Zita családja

 

a  3.b osztályból:

Boga Anna, Gál Viktória, Gerendi Dóra, Hesz Mónika, Kese Orsolya, Kozma Ferenc, Pataki Máté, Reuss Mira, Schneemaier Ákos, Szirtesi Zalán, Törőcsik József, Varga Levente és Virágh Eszter Enikő családja

 

a  4.a osztályból:

Bányai Rebeka, Baranyi Bence, Bartalis Levente, Bóta Júlia, Deák Bálint, Dobos Panna, Fodor Bernadett, Fülöp Eszter

Hosszú Norbert, Kis Máté, Kräusl Benedek, Major Veronika, Nemes Kinga, Somody Levente, Szekér Dóra, Szőlősi Zsanett és Tőke Anna családja

 

a  4.b osztályból:

Berezvai Márton, Császár Dorottya, Cseri Gergely, Drozd Balázs, Fábián Zsófia, Farkas Dorottya, Gyöngyi Kreszcencia, Major Botond, Sós Patrik, Szabó Cintia Szederke, Szendrei Marcell, Szijj Dániel, Törő Anna és Zakosz György családja